Kim jesteśmy

Witamy serdecznie w naszym sklepie online. Siedziba naszej firmy znajduje się w malowniczo położonej Porąbce w sercu Podbeskidzia. Nasz zespół składa się z kompetentnych, otwartych i oddanych swojemu rzemiosłu osób, dla których indywidualne podejście do klienta i nacisk na jakość stoją zawsze na pierwszym miejscu. Nasze wieloletnie doświadczenie którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami, pomoże Wam z pewnością dokonać właściwego wyboru żebyście zawsze byli zadowoleni z zakupów w Tłoczni Beskidy. 

Czym się zajmujemy

Zajmujemy się tłoczeniem olejów na zimno oraz produkcją mąk i octów. Nasze oleje tłoczymy wyłącznie na zimno. Nierafinowane i nieoczyszczone zachowują pełnię właściwości zdrowotnych oraz smaku. Oferujemy blisko 30 różnego rodzaju olejów tłoczonych na zimno. Każdy z nich posiada swoje unikalne właściwości dzięki którym zdrowie, uroda i nastrój zyskują na jakości. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z osobna. Poza własnoręcznie wytwarzanymi olejami oferujemy mąki własnej produkcji, miody z Podbeskidzia oraz inne cenne dla zdrowia produkty które zawsze wyróżniają się najwyższą jakością i świeżością.

Co dla nas ważne

Szczególną wage przywiązujemy jakości naszych produktów i obsługi klientów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas wielkim kapitałem. Jesteśmy tutaj do Waszej dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii prosimy o kontakt dowolną drogą:

Telefon: +48 0 732 882 555

E-Mail: sklep@tloczniabeskidy.pl

www: www.tloczniabeskidy.pl

Zawsze dostępni dla Was w godzinach:

Poniedziałek–Piątek: 8.00–17.00

Sobota: 9.00–13.00